Dlaczego my?

Niezapomniana pamiątka

Oferujemy wysokiej jakości zapis z uroczystości ślubnej oraz wesela. Jesteśmy elastyczni i chętnie dojedziemy w każde miejsce.

Profesjonalny sprzęt

Zapis filmowy wykonujemy za pomocą kamer wysokiej jakości (DSLR) w jakości Full HD oraz 4K. Ujęcia z lotu ptaka realizujemy przy pomocy drona.

Dwóch operatorów

W realizacji filmowej zawsze uczestniczy dwóch operatorów. Dzięki temu mamy pewność, że żaden ważny moment nie umknie naszym kamerom.

„Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty. To też nie diabeł rogaty. Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze. Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe, duże. Ale miłość – kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze.”

Happysad

Jakość obrazu 4K

W trakcie nagrywania uroczystości, wykorzystujemy kamery umożliwiające zapis obrazu w jakości 4K.

Dron - ujęcia z powietrza

Wykonujemy ujęcia z drona, które są doskonałym urozmaiceniem filmu.

Full HD

Film Full HD, to już żadna nowość, ale nadal jest to jedna z najlepszych dostępnych jakości.

 

Poznaj nas

 

Natalia

Lubi podchodzić do życia emocjonalnie i to samo przekłada na filmowanie, dzięki czemu jej oku nie umknie żadna ważna chwila. Kreatywna praca z obrazem, to jej pasja, którą chętnie dzieli się z młodą parą.

    Patryk

    Uwielbia pracę za kamerą oraz nowinki technologiczne, dlatego bycie operatorem, to jego wymarzony zawód. Jest dumny, kiedy może mieć swój własny wkład w pamiątkę z najpiękniejszego dnia w życiu młodej pary.